Зареждане...

Наградени ученици през учебната 2018-2019 година

Сияна Росенова Иванова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е, стават чудеса“

ОДК Кюстендил

2 място- фигурка

Георги Ивов Илиев

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е, стават чудеса“

ОДК Кюстендил

2 място - сурвачка

Иван Стоянов Димитров

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Великденско математическо състезание

1 място

Георги Ивов Илиев

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Великденско математическо състезание

2 място

Александър Георгиев Иванов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Великденско математическо състезание

3 място

Божидара Евгениева Георгиева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Международно състезание по акробатика

2019г Гърция

1 място-

 категория батут

Божидара Евгениева Георгиева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Състезание по акробатика

гр.Стара Загора 2019г

2 място-

 категория батут

Божидара Евгениева Георгиева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Състезание по акробатика

гр.Плевен 2019г

 

3 място –

категория батут

Виктория Калинова Иванова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Турнир художествена гимнастика –София /индивидуално/

25-май 2019г

1 място

Александра Ивайлова Манчева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Турнир художествена гимнастика –купа „Търновград“ 2019г

2 място

Симона Бориславова Симеонова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Международно състезание – батут

Гърция

1 място

Велизар Мирославов Стоянов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Турнир по борба купа „Самоков“ – деца 28.11.2018г

2 място

Велизар Мирославов Стоянов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Коледен турнир по класическа борба 20.12.2018г

1 място

Велизар Мирославов Стоянов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Областно първенство по класическа борба – Самоков 29.03.2019г

2 място

Васил Кирилов Здравков

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Международен турнир  карате Купа Алеко – Свищов – 11.05.2019

1 място –ката и кумита

Васил Кирилов Здравков

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Международен турнир  карате Nikon Open  София, март 2019

1 място- кумита

Васил Кирилов Здравков

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

2 б

Международен турнир карате – Лесковац, Сърбия, ноември 2018

1 място - ката

Васил Кирилов Здравков

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

2 б

Българска национална федерация карате , София,  6-7 април 2019

3 място - ката

Виктория Веселинова Грахльова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

2 б

Национален детско-юношенски конкурс с международно участие за музикално изкуство „Орфеева дарба“ – София, 30.03.2019

1 място

Иван Юлиянов Величков

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

2 б

Турнир по Да Дао, май, 2019, Банкя

1 място

Алекс Александров Малинов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е, стават чудеса“

ОДК Кюстендил

3място - картина

Марио Юлиянов Райчов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е, стават чудеса“

ОДК Кюстендил

1 място - картина

Алекс Александров Малинов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Областен турнир по футбол БФС –набор 2009

1 място

Марио Юлиянов Райчов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Областен турнир по футбол БФС –набор 2009

1 място

Михаил Камелиев Митков

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Национален детско-юношенски конкурс с международно участие за музикално изкуство „Орфеева дарба“ – София

1 място

Виктор Красимиров Атанасов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Държавен турнир „Киндер“ Созопол

11 -13 май 2019г

3място

Виктор Красимиров Атанасов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Регионално  първенство по тенис за Софийска област

08.06.2019г

1място

Виктор Красимиров Атанасов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Тенис турнир „Пирин“ Благоевград

6 -7 .04.2019г

2място

Йоана Димитрова Борисова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е, стават чудеса“

ОДК Кюстендил

1място - картина

Велизара Мирославова Йорданова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е, стават чудеса“

ОДК Кюстендил

2 място - картина

Андреа Мирославова Йорданова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е, стават чудеса“

ОДК Кюстендил

2 място - картина

Божидар Ивайлов Тоев

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е, стават чудеса“

ОДК Кюстендил

2 място - картина

Александър Росенов Ивайлов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е, стават чудеса“

ОДК Кюстендил

3 място - картина

Денислав Станиславов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е, стават чудеса“

ОДК Кюстендил

3 място - картина

Симона Димитрова Борисова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е, стават чудеса“

ОДК Кюстендил

3 място - картина

Симона Димитрова Борисова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е, стават чудеса“

ОДК Кюстендил

3 място - стихотворение

Мартин Бойков Пламенов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е, стават чудеса“

ОДК Кюстендил

3 място - картина

Рая Даниелова Александрова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

4 а

Международно състезание по художествена гимнастика

-“Winter cup” София

1 място

Рая Даниелова Александрова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

4 а

Международно състезание по художествена гимнастика Купа „Феникс“– София

1 място

Николай Евгениев Банчев

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е, стават чудеса” ОДК Кюстендил

3 място - сувенир

Ралица Петрова Кирилова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Национален кръг

„Ключът на музиката” Пловдив

1 място

Валери Ивайлов Васев

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

5 а

Национален кръг „Ключът на музиката“ Пловдив

1 място

Лея Симеонова Здравкова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

5 б

Национален кръг „Ключът на музиката“ Пловдив

3 място

Божидар Бисеров Радославов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Национално състезание

Sofia Dance Open 2019 -  спортни танци

2 място

Божидар Бисеров Радославов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

XVІІ Национален турнир по спортни танци – гр. Русе  30.03.2019г

1 място

Божидар Бисеров Радославов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Национален турнир по спортни танци

Гр. Смолян 06.04.2019г

1 място

Божидар Бисеров Радославов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Национален турнир по спортни танци

Купа „Поморие“ 04.05.2019

2 място

Христина Христова Анестиева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Национален кръг „Ключът на музиката“ Пловдив

1 място

Лора Любенова Младенова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Национален кръг „Ключът на музиката“ Пловдив

2 място

Ралица Наскова Нешева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Областен кръг на олимпиада по Информационни технологии

2 място

Ралица Наскова Нешева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Национален кръг „Ключът на музиката“ Пловдив

2 място

Моника Ивайлова Йорданова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Областен кръг на олимпиада по Информационни технологии

3 място

Ана – Мария Ивайлова Николаева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е, стават чудеса“

ОДК Кюстендил

1място - картина

Ана – Мария Ивайлова Николаева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Национален кръг „Ключът на музиката“ Пловдив

2 място

Виктор Симеонов Цветкова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

7 б

Национално състезание по плуване за деца с хронични заболявания, град Камчия, 14.04.2019

1 място - крол

Симона Росенова Василева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Областен кръг на олимпиада по Информационни технологии

1 място

Даниел Емилов Иванов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Общинско състезание „Млад огнеборец“ – град Кюстендил

2 място

Дейвид Кирилов Велинов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Общинско състезание „Млад огнеборец“ – град Кюстендил

2 място

Николай Ивайлов Иванов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Общинско състезание „Млад огнеборец“ – град Кюстендил

2 място

Стефан Димитров Маргин

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Общинско състезание „Млад огнеборец“ – град Кюстендил

2 място

Владислав Николаев Николов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Общинско състезание „Млад огнеборец“ – град Кюстендил

2 място

Теодор Росенов Кирилов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Общинско състезание „Млад огнеборец“ – град Кюстендил

2 място

Майкъл Ридванов Митов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Общинско състезание „Млад огнеборец“ – град Кюстендил

2 място

Габриела Драгомирова Живкова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Общинско състезание „Млад огнеборец“ – град Кюстендил

2 място

Петър Росенов Стоименов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Общинско състезание „Млад огнеборец“ – град Кюстендил

2 място

Димитър Димитров Маргин

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Общинско състезание „Млад огнеборец“ – град Кюстендил

2 място

Димчо Симеонов Здравков

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Състезание по акробатика

Държавна купа „Север“

гр. Плевен 21-май 2019г

3 място –

категория батут

Александра Ивайлова Манчева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Международен турнир художествена гимнастика –купа „Меджик къп“

10 -12май2019г

3 място

Александра Ивайлова Манчева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Международен турнир художествена гимнастика –

купа „Кракра къп“23-25.05.2019г

1 място