Списък на класните ръководители за учебната 2023/2024 по класове;
№ |
Трите имена на класния ръководител |
Клас |
Ученици |
|||
1 |
Цветелина Стоянова Моллова |
1а |
23 |
|||
2 |
Радостина Костадинова Дашева |
1б |
21 |
|||
3 |
Галина Иванова Гикова Александрова |
1в |
23 |
|||
4 |
Милена Бумбарска |
1г |
19 |
|||
5 |
Албена Паунова |
1д |
19 |
|||
6 |
Даниела Колева |
1е |
19 |
|||
7 |
Ина Христова Илиева Лазова |
2а |
24 |
|||
8 |
Мария Петрова Миленкова |
2б |
24 |
|||
9 |
Боян Стаменов Петров |
2в |
24 |
|||
10 |
Анка Стойнева Манова |
2г |
16 |
|||
11 |
Милена Томова Еленкова |
2д |
24 |
|||
12 |
Людмила Георгиева Пилева - Атанасова |
2е |
23 |
|||
13 |
Татяна Темелкова Стоименова |
3а |
23 |
|||
14 |
Аня Стоичкова Стоянова |
3б |
22 |
|||
15 |
Сашка Георгиева Боянова |
3в |
19 |
|||
16 |
Райна Кирилова Цветкова |
3г |
22 |
|||
17 |
Таня Борисова Петрова |
3д |
17 |
|||
18 |
Калинка Георгиева Дончева |
3е |
20 |
|||
19 |
Елена Кирилова Алексова |
3ж |
19 |
|||
20 |
Райка Ананиева Стоева |
4а |
21 |
|||
21 |
Зоя Йорданова Георгиева |
4б |
21 |
|||
22 |
Анелия Бориславова Михайлова Шумантова |
4в |
17 |
|||
23 |
Галина Любомирова Цолова |
4г |
14 |
|||
24 |
Татяна Младенова Сиракова-Миланова |
4д |
22 |
|||
25 |
Десислава Димитрова Пейчева |
4е |
23 |
|||
26 |
Виктория Костадинова |
5а |
22 |
|||
27 |
Силва Йовчева |
5б |
21 |
|||
28 |
Ани Кюркчиева-Хаджийска |
5в |
24 | |||
29 |
Александър Александров |
5г |
25 |
|||
30 |
Валентина Петрова |
5д |
25 |
|||
31 |
Соня Портарска |
5е |
24 |
|||
32 |
Божидар Бориславов Попов |
6а |
22 |
|||
33 |
Мая Миткова Николова |
6б |
23 |
|||
34 |
Вероника Борова |
6в |
16 |
|||
35 |
Ралица Димитрова Николова |
6г |
21 |
|||
36 |
Нели Димитрова Кърпачева |
6д |
20 |
|||
37 |
Любка Генина |
6е |
22 |
|||
38 |
Любов Трифонова Кръстева |
7а |
22 |
|||
39 |
Радостина Райчева Тодорова |
7б |
23 |
|||
40 |
Росица Милчова Николова |
7в |
18 |
|||
41 |
Юлия Христова Гьошкова |
7г |
20 |
|||
42 |
Светлана Тодорова Смокова |
7д |
20 |
|||
43 | Елка Йорданова Цуцуранова | 7е | 21 |
Списък на учители в ЦОУД за учебната 2023/2024 г., както следва:
№ |
Трите имена на учител ЦОУД и ПГ |
Група |
Ученици |
|||
1 |
Лилия Серафимова - централна сграда |
ПГ“ Любопитко“ |
17 |
|||
2 |
Светлина Цветкова |
ПГ „Многознайко“ |
18 |
|||
3 |
Полина Иванова - централна сграда |
5 а, б, в сборна |
25 |
|||
4 |
Антония Андонова -База II |
5 г, д, е сборна |
25 |
|||
5 |
Александрина Маноилова - централна сграда |
6 а, б сборна |
29 |
|||
6 |
Любомир Борисов – база I |
6в-7в сборна |
26 |
|||
7 |
Надя Каролева- База II |
6 г, д, е сборна |
25 |
|||
8 |
Таня Аничкина - централна сграда |
7 а, б сборна |
26 |
|||
9 |
Невина Данчева |
7 г, д, е сборна |
25 |